Můžeš se vážně seznámit nebo se nakonec jen dobře pobavit, můžeš přijít vícekrát, život ti může změnit investice pouhých 2 hodin tvého času!

Naše poslání

Z akcí:
Rozhovor s účastnicí
Fotogalerie Praha 5. 8. 2011
Fotogalerie Chodov 9.-14. 2. 2012 Fotogalerie Chodov 14. 2. 2013

Rozhovor s účastnicí

Ahoj Lenko. Pro zachování tvé anonymity nebudeme uvádět celé tvé jméno. Ale můžeš nám říct něco o sobě a naší první akci?
No jasně. A co byste chtěli vědět?


Jak se Ti líbilo na premiérové akci Zamilujtese.cz? Zamilovala ses?
Tak takhle rychlo to nešlo! (úsměv) To je moc silné slovo. Ale několik kluků mi bylo hodně sympatických. A překvapilo mě, kolik shod jsem po absolvování všech krátkých rande měla. Hned šest! Nejvíc jsem myslela na jednoho konkrétního kluka, se kterým jsem se už mezitím 2x viděla! (Poznámka redakce: Rozhovor byl veden týden po akci.)


A jak to pokračuje?
Uvidíme. To se přece neprozrazuje. ;-) ........ Ale určitě se ještě uvidíme.


Tak dobře, do soukromí Ti víc zasahovat nebudeme. Změníme téma. Co se ti na akci líbilo?
Prostředí se svíčkami. Prostě romantika. To máme my holky rády, víte?


Víme, proto jsme akci takto připravili.
A taky, že bylo vše připravené. Nemuseli jsme řešit, co a jak, co teď a co potom. Dostali jsme drink na uvítanou a posadili jsme se ke stolečkům. Moderátor nás pak celým večerem provázel. Dokonce nám dal pár tipů, jak začít rozhovor, na co se partnerů zeptat a tak. Po konci pak bylo možné zůstat na následující volné party a více se seznámit. To byla zajímavá možnost, i když třeba ne pro všechny. Ale zase kdo chtěl, mohl jít hned domů.


A co bys na akcích Zamilujtese.cz naopak změnila?
Asi aby se akce konala později. Tedy víc navečer nebo vyloženě večer. 18:00 se sice dalo z práce stihnout, ale ne s velkou rezervou. Navíc zrovna jako na potvoru nejezdily tramvaje!


Ano, my rozhodně doufáme, že nás MHD už příště takhle nedostane. Akce kvůli tomu začala o chvíli později. A pro příště chceme opravdu posunout začátek o hodinu nebo dvě směrem k večeru.
A taky by tam snad mohlo být příště nějaké jídlo. Možná to bylo tím, že to bylo všechno tak vzrušující, ale docela mi vyhládlo.


Děkujeme za námět, jídlo je dobrý nápad. Ještě mi pověz, jestli máš zkušenosti z nějaké podobné akce.
Nemám. Tohle bylo moje první rande tohohle typu. Mega rande.


Proč? Nelákalo Tě v minulosti na takovou akci zajít?
Ano, to ano. Ale tyhle akce jsou většinou dost drahé. A já nejsem zrovna milionářka. A tady u vás jsem zaplatila jen 100 korun a navíc jsem poznala mnohem víc kluků než na jiných akcích. Tohle mě asi nakonec přesvědčilo to zkusit.


Co říci na závěr? Doporučila bys naši akci dalším?
Jasně! Pokud někdo hledá a stále nemůže najít.....buď najde anebo si aspoň utřídí myšlenky a zjistí koho vlastně hledá. A dále, může se zdokonalit v navazování kontaktů! Mnohdy na sebe lidi v tramvaji jen tak koukají a pak je jim večer oběma líto, že neuměli se sympatickou osobou navázat rozhovor. A tato akce jim perfektně pomůže naučit se překonávat prvotní ostych. Takže jasně, jděte do toho!


To máme radost. Tak ahoj a hodně štěstí v osobním životě!
Díky! Mějte se.