Můžeš se vážně seznámit nebo se nakonec jen dobře pobavit, můžeš přijít vícekrát, život ti může změnit investice pouhých 2 hodin tvého času!

Naše poslání

Z akcí:
Rozhovor s účastnicí
Fotogalerie Praha 5. 8. 2011
Fotogalerie Chodov 9.-14. 2. 2012 Fotogalerie Chodov 14. 2. 2013

Naše poslání

Život lze prožít v radosti, mezi lidmi, se kterými sdílíme stejné hodnoty a které máme rádi, anebo taky úplně jinak: v permanentním osamění, úzkosti a strachu z budoucnosti.


Líbímseti.cz za Tebe neprožije Tvůj život, to musíš Ty sám. Základní aktivita vždycky musí vycházet z Tebe, s tím se nedá nic dělat a tak je to na světě zařízeno. To nezmění ani nejlepší seznamka na světě, to nezmění ani Líbímseti.cz!


Ale můžeme Ti pomoci setkat se s řadou lidí tak, abys mohl navázat přátelství a možná i lásku, aby ses mohl prostřednictvím jiných lidí realizovat, abys jim mohl přátelství i lásku dávat a brát si tu jejich, pokud se rozhodnou Ti ji dát. Pomůžeme Ti sejít se s nimi a přesto zachováme Tvé soukromí. Seznámením se zabýváme mnoho let, můžeme Ti pomoci seznámit se rychle a efektivně!


Tvůj profil na Líbímseti.cz je základem, kde můžou ostatní uživatelé vidět Tvoje fotky a přečíst si informace, které se rozhodneš na svůj profil umístit. Své příjmení vyplňovat nemusíš, nemusí být vždy příjemné jej rovnou uveřejňovat. Čím více však o sobě vyplníš a napíšeš, tím lépe – snáze Tě najde člověk, který má podobné zájmy anebo někdo, kdo hledá právě Tebe.


Můžeš si se sympatickými protějšky psát, můžeš s nimi diskutovat, chatovat a můžeš se jich zeptat anonymně na cokoliv beze strachu z trapasu nebo ostudy – ostatní uživatelé vidí jen tvůj nick, fotografie a ostatní, co se rozhodneš uveřejnit. Můžeš na Líbímseti.cz navázat přátelství a poté co si budete psát, diskutovat a chatovat se můžete sejít i v reálu na některé z našich akcí Zamilujte se! nebo na nějaké Líbímseti Life akci nebo spolu můžete třeba zajít zdarma do cirkusu (http://life.libimseti.cz/party/9641-cirkus-cirkus-classic-2011-vstup-pro-prihlasene-cleny-libimseti-zdarma).


Když Ti něco nebude jasné, můžeš si založit diskuzi a zeptat se na cokoliv Líbímseti.cz poradce, který má za povinnost do 24 hodin odpovědět na každou seriózní otázku.


Vítejte ve světe Líbímseti.cz, pomůžeme Vám zařídit, abyste už nebyli sami!